Wyświetl pojedynczy post
BigLeb
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 21.04.2011, 23:43
Yossarian napisał(a):Wyświetl post
Zachowujac wszelkie proporcje to nie widze zadnych analogii pomiedzy gra Interu czy wczorajszego Realu z tym co pokazal dzisiaj Slask, a Lenczyk odwolujac sie w swoich wypowiedziach do gry Realu czy taktyki Mourinho daje tylko kolejny przyklad,ze proces starczego zidiocenia staje sie coraz bardziej zaawansowany.
Disiejszy mecz a wraz z nim kolejne pokrecone i niezrozumiale wypowiedzi starego dziada ,po raz kolejny ujda mu pewnie na sucho, bo to przeciez Sir Orest,nestor i postrach glupkowatych dziennikarzy.Gdyby podobna taktyke zastosowal np.Bakero,Michniewicz czy inny Stefek Majewski media zjadly by ich w butach w ciagu 21 sekund.
A widzisz analogię pomiędzy grą Cikosa i Alvesa, Pedro i Kirma, Messiego i Małwego albo Villi i Meliksona Miej jakieś hamulce człowieku. Nestor Orest, którego nawiasem mówiąc też nie trwię pokazuje młodym jak wiele muszą się uczyć.Maaskantowi pokazał po raz drugi, że szczęście ma duże znaczenie.
Ostatnio edytowane przez BigLeb : 21.04.2011 o godz. 23:46.
Odpowiedz cytując