Temat
:
[23 kolejka] Śląsk Wrocław - Wisła Kraków ; 21.04.2011 ; 20:00
Wyświetl pojedynczy post
bloodraven
Senior Member
Od: 06.2010
Skąd: PDG
Offline
#
569
21.04.2011, 23:15
Nie chcieliby, gdyż po próbie takiej gry z Jagą była masa płaczu. Ten wynik można było przewidzieć po samobóju. Jedyny pozytyw znaleźć można w tym, że wygrał z nami Śląsk a nie jakieś ustrojstwo amikowate, czy inne świnie...
bloodraven
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do bloodraven
Znajdź inne posty napisane przez bloodraven