Wyświetl pojedynczy post
bloodraven
Senior Member
 
Od: 06.2010
Skąd: PDG

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#569
Stary 21.04.2011, 23:15
Nie chcieliby, gdyż po próbie takiej gry z Jagą była masa płaczu. Ten wynik można było przewidzieć po samobóju. Jedyny pozytyw znaleźć można w tym, że wygrał z nami Śląsk a nie jakieś ustrojstwo amikowate, czy inne świnie...
Odpowiedz cytując