Wyświetl pojedynczy post
BigLeb
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#567
Stary 21.04.2011, 23:03
Kandzior napisał(a):Wyświetl post
Z całym szacunkiem ale jeśli na takiej grze ma polegać piłka nożna to wolę się zająć zawodowym zbieraniem grzybów.
Górski potrafił to przekształcić w polski futbol totalmy na MŚ '74 ale słynne Wembley i zwycięski remis niczym się praktycznie nie różnił albo mecz Piechniczka z Belgią u siebie przed Mexico '86. Trzeba mieć nadzieję, że Maaskant potrafi to zmienić. Trzeba czasu, musi być lepiej.
Odpowiedz cytując