Kandzior napisał(a):

|
Z całym szacunkiem ale jeśli na takiej grze ma polegać piłka nożna to wolę się zająć zawodowym zbieraniem grzybów.
|
Górski potrafił to przekształcić w polski futbol totalmy na MŚ '74 ale słynne Wembley i zwycięski remis niczym się praktycznie nie różnił albo mecz Piechniczka z Belgią u siebie przed Mexico '86. Trzeba mieć nadzieję, że Maaskant potrafi to zmienić. Trzeba czasu, musi być lepiej.