Lenczyk pokazał reszcie ligi jak z nami grać, niestety. Po paru ostatnich dobrych meczach padły głosy o polskiej Barcelonie, to nam polski Mourinho

pokazał to co dzień wcześniej pierwowzór.
Niestety tak musimy grać, wolę oglądać nawet PRÓBY pięknej gry i wzniesienia tej drużyny na wyższy poziom (nawet jeśli nie zawsze wychodzi) niż kolejny sezon walenia świec po Brożkach i ciułanie 1:0 z ostatnimi drużynami