Wyświetl pojedynczy post
kasprzak11
Junior Member
 
Od: 04.2007
Skąd: Kokotów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18197
Stary 21.04.2011, 22:36
Pierwsza warstwa asfaltu była już dzisiaj wylana i to kolo godziny 13 jak byłem kupić bilet dla znajomego nie miałem czasu zrobić zdjęć ale asfalt już wylany myśle ze jeszcze dwa trzy dni i będą wszystkie 3 warstwy
Jesteśmy Dumą Tego Miasta
Odpowiedz cytując