Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
kasprzak11
Junior Member
Od: 04.2007
Skąd: Kokotów
Offline
#
18197
21.04.2011, 22:36
Pierwsza warstwa asfaltu była już dzisiaj wylana i to kolo godziny 13 jak byłem kupić bilet dla znajomego nie miałem czasu zrobić zdjęć ale asfalt już wylany myśle ze jeszcze dwa trzy dni i będą wszystkie 3 warstwy
Jesteśmy
Dumą Tego Miasta
kasprzak11
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kasprzak11
Znajdź inne posty napisane przez kasprzak11