Wyświetl pojedynczy post
enzo
Senior Member
 
 
Od: 02.2005
Skąd: spod budki z piwem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3682
Stary 21.04.2011, 22:25
Filippo napisał(a):Wyświetl post
Przy takim toku myslenia myslę ze jestes szczesliwy z 1 połowy. Slask stal cala 11 na wlasnej polowie a my "delikatnie" probowalismy atakowac.

Zmianę to trzeba było zrobić w okolicach 10 minuty.. Bo skoro liczył gosc na kontry i wystawil zespol praktycznie bez napastnika, to powinien reagowac na wydarzenia boiskowe, a nie czekac na koniec pierwszej polowy jak na zbawienie. W 1 zmiany sa zabronione?
Te, Mourinho - tak sobie czytam Twoje ostatnie posty i proponuję, byś przesłał swoją aplikację do klubu, bo Wisła chyba nigdy nie miała w swojej historii tak znakomitego taktyka...

Niefartowna strata pierwszej bramki, co było tylko wodą na młyn dla Lenczyka i brak Genkowa, który poobijałby stoperów Śląska - musiał się tak skończyć. Nie ma sensu rozpaczać i rozpamiętywać wyniku. Takie mecze się zdarzają, ot cała filozofia, będzie dobrze - musi być!
Odpowiedz cytując