ziz99 napisał(a):

|
Niestety święta prawda. Powiem więcej, najlepszy mecz jaki zgraliśmy od niepamiętnych czasów (tj. z Bełchatowem), był bez Małeckiego, Sobola i Bunozy (z nowych)...
|
No, weźmy tylko poprawkę na słabość przeciwnika w tym meczu. Jak ktoś się kładzie przy Reymonta, bez pomysłu na grę, to nietrudno go pokonać jeszcze przy świetnym dopingu.