Wyświetl pojedynczy post
nicolas
Senior Member
 
Od: 05.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#540
Stary 21.04.2011, 22:03
ziz99 napisał(a):Wyświetl post
Niestety święta prawda. Powiem więcej, najlepszy mecz jaki zgraliśmy od niepamiętnych czasów (tj. z Bełchatowem), był bez Małeckiego, Sobola i Bunozy (z nowych)...
No, weźmy tylko poprawkę na słabość przeciwnika w tym meczu. Jak ktoś się kładzie przy Reymonta, bez pomysłu na grę, to nietrudno go pokonać jeszcze przy świetnym dopingu.
Odpowiedz cytując