Wyświetl pojedynczy post
TynWisla
Member
 
Od: 10.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#539
Stary 21.04.2011, 22:02
Titto napisał(a):Wyświetl post
Mimo wszystko jest różnica między tamtą Amicą a teraźniejszą Jagiellonią.
Jest też różnica pomiędzy tamtą Wisłą a teraźniejszą Wisła.
Zmieniliśmy się na lepsze
Nie możemy popełnić błędu z poprzedniego sezonu. To byłaby tragedia...
Historia, niestety ma to do siebie, że lubi się powtarzać.

oby tym razem nie
Odpowiedz cytując