Titto napisał(a):

Mimo wszystko jest różnica między tamtą Amicą a teraźniejszą Jagiellonią.
Jest też różnica pomiędzy tamtą Wisłą a teraźniejszą Wisła.
Zmieniliśmy się na lepsze 
Nie możemy popełnić błędu z poprzedniego sezonu. To byłaby tragedia...
|
Historia, niestety ma to do siebie, że lubi się powtarzać.
oby tym razem nie