Wyświetl pojedynczy post
Arek1906
Member
 
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#538
Stary 21.04.2011, 22:01
Wedlóg mnie jedynym naszym rywalem do mistrzostwa pozostała Jaga i nie ma takiej siły żeby na 7 meczy wszystkie powygrywała. tak że nie wpadajmy w panikę. Dziś należą się gratulacje Śląskowi bo w piłce nie liczy się styl tylko końcowy wynik a 3 punkty zostają we Wrocławiu.
Odpowiedz cytując