|
Wedlóg mnie jedynym naszym rywalem do mistrzostwa pozostała Jaga i nie ma takiej siły żeby na 7 meczy wszystkie powygrywała. tak że nie wpadajmy w panikę. Dziś należą się gratulacje Śląskowi bo w piłce nie liczy się styl tylko końcowy wynik a 3 punkty zostają we Wrocławiu.
|