barthok napisał(a):

|
rok temu sytuacja bardzo podobna po 23 kolejkach 4 pkt przewagi nad Amica...
|
Mimo wszystko jest różnica między tamtą Amicą a teraźniejszą Jagiellonią.
Jest też różnica pomiędzy tamtą Wisłą a teraźniejszą Wisła.
Zmieniliśmy się na lepsze

Nie możemy popełnić błędu z poprzedniego sezonu. To byłaby tragedia...