Wyświetl pojedynczy post
Titto
Senior Member
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 21.04.2011, 21:59
barthok napisał(a):Wyświetl post
rok temu sytuacja bardzo podobna po 23 kolejkach 4 pkt przewagi nad Amica...
Mimo wszystko jest różnica między tamtą Amicą a teraźniejszą Jagiellonią.
Jest też różnica pomiędzy tamtą Wisłą a teraźniejszą Wisła.
Zmieniliśmy się na lepsze
Nie możemy popełnić błędu z poprzedniego sezonu. To byłaby tragedia...
Odpowiedz cytując