Wyświetl pojedynczy post
Devonisch
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z Nowej Huty

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#532
Stary 21.04.2011, 21:56
Z pełnym szacunkiem do tego zawodnika za jego historię występy w Wisełce, ale jednak........ Żuraw - kończ i wstydu oszczędź. Trza było kończyć karierę jak Małysz a nie udawać grę w piłkęnożną za taką kasę.

A co do meczu. Ta porażka była w pełni skalkulowana. Także wrzućcie na luz. Remis brałem w ciemno, porażka po walce i pechu z 2 minuty meczu. Widać ewidentnie, że Wisła Kraków ma na razie tylko jednego nominalnego napastnika Genkova.....potem pustynia a dalej ofensywni pomocnicy.

Zaangażowanie było mocne prawie przez 80 minut bo potem padli z sił. Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Taki prysznic się przyda i Małemu i drużynie i klubowi - pięknie ten mecz pokazał nasze pozycjonalne braki kadrowe. Napastników i lewego obrońcy nam trza na gwałt a na spokojnie to albo zgrać tych stoperów końcu albo odesłać w ....ziec.

Szkoda meczu....... bo mimo wyniku można było tam wygrać. Z palcem arboledy w smolarku.
Ostatnio edytowane przez Devonisch : 21.04.2011 o godz. 22:03.
STELLA BIANCA FOREVER - SOCIOS WISŁA KRAKÓW
Odpowiedz cytując