Wyświetl pojedynczy post
Zwitter
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: Staszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#531
Stary 21.04.2011, 21:55
barthok napisał(a):Wyświetl post
rok temu sytuacja bardzo podobna po 23 kolejkach 4 pkt przewagi nad Amica...
Tylko, że wtedy goniła nas Amica a nie Jaga. Jak już my nie zdobędziemy tego mistrza to niech zgarnie go Jaga, nie będzie to dla mnie takim ciosem w serce jak rok temu, ale przez samobója któregoś z naszych piłkarzy też niech go nie zdobywają, bo również będzie to przykre

Strasznie wychwalacie taktykę Lenczyka ale gdyby nie pierwsza bardzo przypadkowa bramka to różnie to mogłoby wyglądać. Możliwe, że bylibyśmy teraz w zupełnie innych nastrojach. Mówcie co chcecie ale mi się gra Śląska nie podobała, była skuteczna, owszem, ale strasznie się to oglądało.


martonas napisał(a):Wyświetl post
Poza tym ja rozumiem że w porównaniu z fazą pucharową LM to gramy słabo, ale jakoś nie widzę w naszej lidze drużyny która grałaby lepiej...
Dokładnie! Tak strasznie narzekacie na grę w tym meczu, ale gdyby grał Genkow od początku to pewnie byśmy meczu nie przegrali bo do któregoś z tych 50-kilku dośrodkowań by doszedł.
I niech mi tu jeszcze jakiś legionista powie, że gramy taką kaszankę jak Legia i reszta drużyn. Fuck no!
Ostatnio edytowane przez Zwitter : 21.04.2011 o godz. 22:00.
Odpowiedz cytując