marek2a napisał(a):

|
Zaskoczę wszystkich,zagraliśmy dobry mecz ,ale nieszczęśliwy.Zagraliśmy jak Barca i polegliśmy jak Barca (zachowujac proporcje)kto oglądał mecz Barcy z RM w pucharze Króla ten widzi analogię.WALCZYMY O MISTRZOSTWO
|
real był lepszą drużyną od barcy w p. króla ;]