Wyświetl pojedynczy post
ostach1906aka
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#529
Stary 21.04.2011, 21:52
marek2a napisał(a):Wyświetl post
Zaskoczę wszystkich,zagraliśmy dobry mecz ,ale nieszczęśliwy.Zagraliśmy jak Barca i polegliśmy jak Barca (zachowujac proporcje)kto oglądał mecz Barcy z RM w pucharze Króla ten widzi analogię.WALCZYMY O MISTRZOSTWO
real był lepszą drużyną od barcy w p. króla ;]
' Tylko Ty, w moim sercu Ty...'
Odpowiedz cytując