Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 21.04.2011, 21:50
AYALA napisał(a):Wyświetl post
Palijcia bym wystawił na lewej pomocy ( na obronie Dragan jest niepewny) za Kirma z którego kompletnie nie ma pożytku w ofensywie jak z Jirsaka który podobnie jak Andraż na puchary jest za słaby,przy agresywniejszym rywalu Tomasa nie ma na boisku.

Co do Oresta to z tego co pisała prasa jak objął Śląska to wprowadził treningi na siłowni.Może to jest jakaś metoda ?
A kto na lewej obronie? Branco? No proszę Cię.
Odpowiedz cytując