AYALA napisał(a):

Palijcia bym wystawił na lewej pomocy ( na obronie Dragan jest niepewny) za Kirma z którego kompletnie nie ma pożytku w ofensywie jak z Jirsaka który podobnie jak Andraż na puchary jest za słaby,przy agresywniejszym rywalu Tomasa nie ma na boisku.
Co do Oresta to z tego co pisała prasa jak objął Śląska to wprowadził treningi na siłowni.Może to jest jakaś metoda ?
|
A kto na lewej obronie? Branco? No proszę Cię.