Wyświetl pojedynczy post
Wichar87
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Lubliniec

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#520
Stary 21.04.2011, 21:43
Przesadzacie z tym kunsztem Śląska, z całym szacunkiem dla Nich uważam, że obie bramki były przypadkowe. Samobój wiadomo, druga bramka i kolejne sytuacje Śląska, to tylko efekt tego, że graliśmy bardzo ofensywnie, kontra po naszym rogu i wpadło, zdarza się. Ochłońcie co niektórzy, powtórzę raz jeszcze. Dziś nie można odmówić braku zaangażowania i walki, co zdarzało się często w poprzednich sezonach, brakowało za to ostatniego podania i nad tym trzeba popracować. Jeśli do takiej przewagi posiadania piłki dorzucimy jeszcze sytuacje bramkowe i gole, to będzie niemal idealnie. Tragedii nie ma, lepiej przegrać ze Śląskiem niż wiadomo z kim. A Mistrz i tak będzie pod Wawelem.
Odpowiedz cytując