|
Palijcia bym wystawił na lewej pomocy ( na obronie Dragan jest niepewny) za Kirma z którego kompletnie nie ma pożytku w ofensywie jak z Jirsaka .Obaj na puchary są za słabi uważam.
Co do Oresta to z tego co pisała prasa jak objął Śląska to wprowadził treningi na siłowni.Może to jest jakaś metoda ?
Ostatnio edytowane przez AYALA : 21.04.2011 o godz. 21:50.
|