Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 21.04.2011, 21:42
Palijcia bym wystawił na lewej pomocy ( na obronie Dragan jest niepewny) za Kirma z którego kompletnie nie ma pożytku w ofensywie jak z Jirsaka .Obaj na puchary są za słabi uważam.

Co do Oresta to z tego co pisała prasa jak objął Śląska to wprowadził treningi na siłowni.Może to jest jakaś metoda ?
Ostatnio edytowane przez AYALA : 21.04.2011 o godz. 21:50.
Odpowiedz cytując