Wyświetl pojedynczy post
Mareq
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#512
Stary 21.04.2011, 21:37
Cytat:
Wszystkim, którzy piszą, że szacun dla Lenczyka radzę się puknąć w głowę.
Ej nie rozpędzaj się tak przemądrzały puchaczu

Gość wywalczył z nami 4 pkt , głównie dzięki temu jak ustawił zespół.
To , że w ,,dwumeczu'' ze Śląskiem padła taka liczba dośrodkowań , które kompletnie nic nie dały nie wynikło z koniunkcji planet.
To , że Śląsk stwarzał zagrożenie pod naszą bramką po robieniu w konia naszej linii defensywnej(dwóch było na spalonym a naprawdę piłka była kierowana do trzeciego , który wbiegał z głębi pola-tak padły obydwie bramki) , również nie wynikało z aury pogodowej we Wrocławiu.
Lenczyk jest dobrym trenerem i już nie raz to pokazał.
Więc jeszcze raz.
SZACUN panie Oreście.
Odpowiedz cytując