Wyświetl pojedynczy post
Daja`n
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: SKMK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#507
Stary 21.04.2011, 21:35
To co grał dzisiaj Śląsk to było straszne i smutne.A my posiadaliśmy prawie 80% piłkę i zero efektu bramkowego.Wniosek jest tylko jeden ofensywa w tym meczu nie istniała.Ale wiem jedno nigdy nie chciałbym oglądać tak grającej Wisły jak dzisiaj grał Śląsk.Mimo tej porażki życzę wszystkim kibicom Białej Gwiazdy Wesołych Świąt!
Odpowiedz cytując