Ludzie .... z tego, że mieliśmy w statystykach taka przewagę. Przecież zagramy z jakąs Levadia i myslicie ze jak beda grali

!! Tak samo !! I zapewne bedzie taki sam efekt koncowy !! Co z tego ze mielismy takie posiadanie i tyle dosrodkowan skoro w wiekszosci sytuacji byl jeden nasz zawodnik w polu karnym i nie dochodzil do pilki. Ile sobie setek stworzylismy

Ja nie pamietam ani jednej !! Mowi Wam cos statystyka 2 strzalow celnych

O czym my wogole mowimy w takim wypadku ....... Napewno zabraklo napastnika z prawdziwego zdazenia, ale to bylo wiadome w lutym ze do Brozka to trzeba kogos dokupic a nie wymieniac.