Wyświetl pojedynczy post
Enrico2000
Senior Member
 
Od: 09.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#503
Stary 21.04.2011, 21:34
Ludzie .... z tego, że mieliśmy w statystykach taka przewagę. Przecież zagramy z jakąs Levadia i myslicie ze jak beda grali!! Tak samo !! I zapewne bedzie taki sam efekt koncowy !! Co z tego ze mielismy takie posiadanie i tyle dosrodkowan skoro w wiekszosci sytuacji byl jeden nasz zawodnik w polu karnym i nie dochodzil do pilki. Ile sobie setek stworzylismy Ja nie pamietam ani jednej !! Mowi Wam cos statystyka 2 strzalow celnych O czym my wogole mowimy w takim wypadku ....... Napewno zabraklo napastnika z prawdziwego zdazenia, ale to bylo wiadome w lutym ze do Brozka to trzeba kogos dokupic a nie wymieniac.
Wszystkie akcje fachowe kojarza sie z KRAKOWEM !!!!
Odpowiedz cytując