Wyświetl pojedynczy post
Titto
Senior Member
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#501
Stary 21.04.2011, 21:32
Heero napisał(a):Wyświetl post
Na początek napiszę, że przegraliśmy, bo Śląsk w tym meczu zastosował taktykę idealną, a do tego ją świetnie zrealizował na boisku. Lepsza porażka teraz niż np. w 28 kolejce.

Ale wydaje mi się, że gdyby sędzia odgwizdał spalonego przy pierwszej bramce, nie popełniłby błędu. Przy podaniu na 2-metrowym spalonym był Gancarczyk i zrobił on ruch w kierunku piłki, co jest równoznaczne z udziałem w akcji. To, że potem się zatrzymał nie ma najmniejszego znaczenia, co nie zmienia faktu, że sędzia mógł puścić (i puścił) akcję.
To zależy jakbyśmy wygrali teraz i następne 2 mecze (do tego punkty w tych meczach z silniejszymi rywalami Lech, Legia) to bardzo prawdopodobne, że już przed tą 28 kolejką mielibyśmy zapewnione mistrzostwo.
Odpowiedz cytując