Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#500
Stary 21.04.2011, 21:32
K***wa dawno mnie tak nie nosiło po meczu.

Tyle sytuacjii,dosrodkowan ,dobrych akcjii i co

gowno,Slask strzela nam gola po jakims kuriozalnym samobóju i fartownej kontrze.Wygrywa 2;0 i pozamiatane.
Dawno nie widzialem takiego meczu gdzie mecz mial tak przebieg.

Sa 3 pkt(4pkt) do Jagi i zabawa zaczyna sie od poczatku.Mam nadzieje ze braliscie to pod uwage.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując