Wyświetl pojedynczy post
iiYama
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: IV -> XV -> NRW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#499
Stary 21.04.2011, 21:31
Jakby mi ktoś przed rundą jesienną powiedział że liczymy się w walce o tytuł zaśmiał bym mu się w twarz.

Tak więc jestem wdzięczny za to co wciąż mamy a porażkę przyjmuję z pokorą.

Zaiste piłka to przedziwny sport.

Na taką obronę trzeba mieć albo dobrą środkową wieżę do walki fizycznej w polu karnym a nam Genkova zabrakło.

Lub umieć pykać z pierwszej piły 30m od bramki i ładować prostopadłe a tego zabrakło bo i nie było do kogo.

Lenczyk cwaniak a i mecz mu się idealnie ułożył, zneutralizował nas.

Dobrze że i Maaskanta to coś nauczy i wyciągnie wnioski na przyszłość.

A co do naszej ofensywy to nie powinniśmy być zdziwieni, wszak o naszych kłopotach w przedniej formacji wiemy wszyscy.


To co mnie zawiodło to licha jakość strzałów z dystansu, czy u nas nikt nie ma kopyta?


Generalnie to chłopakom dziś niewiele wychodziło no i zabrakło nam farta.

I 3 mecz z rzędu na wyjeździe bez zwycięstwa, tylko przypomnę że z Arką w samej końcówce przechyliliśmy szalę naszą korzyść. Słabo niestety gramy na wyjazdach, zbyt słabo.
Ave
Wisła
Odpowiedz cytując