|
Wydaje mi się przegraliśmy przez szybko straconą bramkę choć byliśmy zdecydowanie lepsi. Czasami tak się zdaża... Strzelenie nam bramki jest bardzo trudne, dlatego musimy sobie strzelać je sami. Brakowało mi dzisiaj Genkova. Nad Riosem nadal trzeba pracować, a Żuraw to już tylko statystuje. Kubeł zimnej w tym okresie rozgrywek powinien zadziałać mobilizacyjnie.
|