Wyświetl pojedynczy post
Simao1
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Tarnów/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#495
Stary 21.04.2011, 21:28
Teqcontroller napisał(a):Wyświetl post
no to wychodzi na to ze na wyjazdach jestesmy do dupy , nie moze sie nam noga powinac (co jest malo mozliwe) Jaga nas goni , i trzeba liczyc nie tylko na naszych kopacz ale i rowniez na przeciwnikow Jagieloni.
Nie możemy się oglądać na kogokolwiek. Mamy 4 punkty przewagi i tylko my rozdajemy w tym momencie karty, mimo presji Jagiellonii. Oni wciąż muszą wygrać 2 spotkania, przy równoczesnej stracie oczek z naszej strony w 2 meczach, aby Jaga mogli cokolwiek zdziałać.

Kluvi napisał(a):Wyświetl post
Paradoksalnie teraz Jaga sama sobie ciśnienie może zrobić bo będzie spina że trzeba wszystko wygrać, bo Wisła jest blisko..
Po takich komentarzach wraca mi wiara w to, że na forum są jeszcze trzeźwo myślący ludzie.

willow napisał(a):Wyświetl post
Gra sie do końca a mistrza ma sie wtedy, jak to wychodzi z ma-te-ma-ty-ki. Wydrukować i powiesić nad łóżkiem!
Amen!
Ostatnio edytowane przez Simao1 : 21.04.2011 o godz. 21:32.
Odpowiedz cytując