Wyświetl pojedynczy post
Kluvi
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Olkusz / Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#491
Stary 21.04.2011, 21:27
Teraz wam Gienka brakuje, a cofnijmy sie z 2 tyg wstecz i jazdę po nim, co on wyprawia.. ile 100 marnuje, jak się porusza. Widzicie jesteście jak chorągiewki jak zawieje tak stękacie ( oczywiście nie wszyscy ale Te osoby pewnie wiedzą że ten post ich nie dotyczy).


ps

Paradoksalnie teraz Jaga sama sobie ciśnienie może zrobić bo będzie spina że trzeba wszystko wygrać, bo Wisła jest blisko..


Odpowiedz cytując