Wyświetl pojedynczy post
Titto
Senior Member
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#483
Stary 21.04.2011, 21:22
Po tym meczu uświadomiłem sobie, jak ważnym zawodnikiem jest Tswetan Genkov.
Jechanie po Tsvetanie przez niektórych forumowiczów po meczach z Koroną i Bełchatowem...żenada
Zagraliśmy dobry mecz brakowało tylko osoby, która wykończy akcje.

Patrząc na następne 3 spotkania nasze i naszego rywala w walce o mistrzostwo, Jagiellonii to chyba oni będą mieli trudniej.
Wydaje mi się, że stracą punkty z Polonią Warszawa i w meczu z Polonią Bytom też raczej nie będą mieli łatwo. A Widzew przypomnę wygrał z nimi rundę temu bodaj 4:1.
Odpowiedz cytując