|
Fikołki Lenczyka były żenujące... Niestety sprawdziło się moje przeczucie, że we Wrocławiu przegramy. Oby Lechia dała radę w sobotę. Na wyjazdach gramy padakę, z Arką też wygraliśmy z fartem. Po następnej kolejce mam nadzieję, że sytuacja wróci do normy (porażka Jagi i nasze zwycięstwo).
|