Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
wierny
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Krk_eNHa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11188
Stary 21.04.2011, 21:21
Fikołki Lenczyka były żenujące... Niestety sprawdziło się moje przeczucie, że we Wrocławiu przegramy. Oby Lechia dała radę w sobotę. Na wyjazdach gramy padakę, z Arką też wygraliśmy z fartem. Po następnej kolejce mam nadzieję, że sytuacja wróci do normy (porażka Jagi i nasze zwycięstwo).
Odpowiedz cytując