|
Mecz totalnie nam się nie ułożył . Jedną sprawą jest autobus przed bramką Śląska , a inną całkowita nieporadność ( szczególnie w drugiej połowie ) całej naszej ofensywy . Bramka Sobolewskiego zadecydowała o tym meczu .
Małe pocieszenie to fakt że moim zdaniem , najtrudniejszy mecz tej rundy za nami . Żadna drużyna w naszej lidze nie gra tak defensywnie i z taką determinacją jak Śląsk .
Oceny zawodników :
Pareiko - 6 - miał mało pracy , ale tym razem spotkania nam nie wybronił . Kilka błędów w wyjściach .
Cikosz - 8 - nasz zdecydowanie najlepszy zawodnik . Był w tym meczu wszędzie , niestety jego wrzutki nie miały żadnego adresata . Pare razy w tym spotkaniu zagrał jak prfesor na stoperze.
Chavez - 6 - czyścił sporo , ale taki sposób grania jak dzisiaj to nie jego działka . To nie gracz na wysoką obrone.
Jaliens - 6 - coraz dalej mu do Clebera , coraz bliżej do Diaza , miejmy nadzieję że kiedys wkońcu pokaże dlaczego był kapitanem mistrza Holandii... jak narazie tego nie widać
Paljic - 7 - super wejścia prawą stroną , tyle że podobnie jak Cikosz - bez adresata
Sobolewski - 6 - pomimo tego że był chwalony przez komentatorów , wg mnie miał dużo złych zagrań w tym meczu . Pomijam samobój , bo może zdarzyc sie każdemu , jednak było widać za dużo bezradności w jego grze ( syndrom Żurawskiego )
Sivakow - 6 - to jest zawodnik do wszystkiego czyli do niczego .
Jirsak - 7 - oceniam jego występ wysoko z racji tego że nie notował strat , a jego wszystkie podania psuli koledzy . Mam niestety przeczucie że kontuzja której doznał może być poważna
Melikson - 3 - po jego stracie poszła bramka na 2-0 , poza tym miał malo miejsca , słaby mecz
Kirm - 2 - pobił rekord w dośrodkowaniach na nikogo . Kolokwialnie "partaczył " nasze poczyniania ofensywne .
Małecki - 2 - lepiej mu szło kibicowanie . Te buńczuczne zapowiedzi przed sezonem że jego miejsce jest na szpicy niech sobie teraz w d*** wsadzi. W 2 połowie zepsuł przynajmniej 3-4 sytuacji waląc 10 metrów ponad bramką . Dostał zimny kubeł na głowe w najlepszym momencie , bo ego za bardzo urosło .
Żurawski - 3 - z szacunku do niego nie dam mu niżej. Emerytura
Rios - 2 - przez 20 minut zaliczył może 3 ( sensowne ) kontakty z piłką . Jak tu go ocenić ?
Garguła - 5 - niezłe wejście , ale meczu nie uratował
Ostatnio edytowane przez Karherop : 21.04.2011 o godz. 21:23.
|