Wyświetl pojedynczy post
xdarek
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#478
Stary 21.04.2011, 21:19
blanco napisał(a):Wyświetl post
Zaprawdę powiadam Wam moderatorzy , banujcie tych jebanych trolli , albo zamknijcie forum . Kto jest teraz kurrrrwa w stanie napisać coś sensownego ?!
Dokładnie... Tego sie czytac nie da wygramy mecz, a jesteśmy mistrzami nikt nas nie dogoni, przegramy mecz a własnie stracilismy mistrza itd ogarnijcie sie troche!!
Odpowiedz cytując