blanco napisał(a):

|
Zaprawdę powiadam Wam moderatorzy , banujcie tych jebanych trolli , albo zamknijcie forum . Kto jest teraz kurrrrwa w stanie napisać coś sensownego ?!
|
Dokładnie... Tego sie czytac nie da wygramy mecz, a jesteśmy mistrzami nikt nas nie dogoni, przegramy mecz a własnie stracilismy mistrza itd ogarnijcie sie troche!!