Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#477
Stary 21.04.2011, 21:18
Jak można pisać, że Wisła była drużyną lepszą ? W czym ? Wymieniali piłkę miedzy sobą bez zagrożenia dla bramki Śląska i to wszystko. Bez pomysłu, bez umiejętności.
..
Odpowiedz cytując