Wyświetl pojedynczy post
pawelwislak
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 21.04.2011, 21:17
Prawda jest taka, że praktycznie żaden z zawodników na ławce nie nadaje się do gry w pierwszym składzie. Dodatkowo i w pierwszej jest kilku, że tak powiem wątpliwych. Stan musi przygotować się na naprawdę hardwork w okienku żeby coś z tego skleić. Dzisiejszy mecz pokazał różnicę klasy między Genkowem na ataku a całą resztą naszych "napastników".
Odpowiedz cytując