Wyświetl pojedynczy post
gigant
Joker the Great
 
Od: 06.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#475
Stary 21.04.2011, 21:17
Znowu Orest "2 autobusy przegubowe w polu karnym" Lenczyk , może zabrać nam mistrzostwo. Tyle że teraz wszystko w nogach naszych piłkarzy, a nie trenera liżącego po jajach ścierwo z drugiej strony i nie musimy się na nikogo oglądać.
Odpowiedz cytując