|
Ja .......e, nie wierze jak czytam te wasze wypociny.
Mecz przegrany pechowo. Pechowo stracona bramka, potem cały czas naciskamy, brakuje napastnika żeby wykańczał te sytuacje. Tracimy bramke po jednej z kontr i znowu cisniemy i znowu Sląska atakuje. Takie mecze trzeba po prostu przeżyć.
Co do Sobola to chyba najlepszy na boisko dzisiaj. Czyścił, asekurował cały czas obrońców, pare razy był ostatnim obrońcą, próbwał rozgrywać, strzelać i grał jak zawsze ambitnie. Fatalny mecz Kirma, słaby obrony. Może Chavez jako jedyny coś dzisiaj grał z obrońców. Co do pomocy, to gra wygląda coraz ladniej. Zajebiste przerzuty, długie piłki, szybka wymiana - Wszystko ładnie. Widać było ze nie mamy typowego napastnika na zmiane. Mały dzisiaj zagrał dobrze, ale widać było jak często schodził na skrzydło.
No i Siwakowa nalezy dyscyplinarnie wyp....
|