Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#469
Stary 21.04.2011, 21:15
Cóż nie jesteśmy jeszcze na tyle dobrzy, żeby wygrać mecz z drużyną grającą w ustawieniu 0-0-10-1 w dodatku strzelając sobie bramkę w pierwszej minucie. Widać też jak ważnym zawodnikiem jest dla nas Tsvetan Genkov.

PS: Mam nadzieje że Jirsakowi nic się nie stało.
Ostatnio edytowane przez Arked : 21.04.2011 o godz. 21:30.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując