|
Cóż nie jesteśmy jeszcze na tyle dobrzy, żeby wygrać mecz z drużyną grającą w ustawieniu 0-0-10-1 w dodatku strzelając sobie bramkę w pierwszej minucie. Widać też jak ważnym zawodnikiem jest dla nas Tsvetan Genkov.
PS: Mam nadzieje że Jirsakowi nic się nie stało.
Ostatnio edytowane przez Arked : 21.04.2011 o godz. 21:30.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
|