Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
QBAS
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11186
Stary 21.04.2011, 21:12
Jeśli Wisła ma z kimś punkty tracić to niech to będą bracie z Wrocławia lub Gdańska. Gratulacje dla Śląska, a my mamy arcyważne i atrakcyjne kibicowsko mecze przed sobą. Mam nadzieję, że Sobol z Małym zmobilizują odpowiednio drużynę, a my kibice dajmy 1906% siebie w każdym spotkaniu dopingując jak na Mistrza Polski przystało
Odpowiedz cytując