|
A i jeszcze jedno. Po co też piszecie jaki terminarz ma Wisła, a jaki Jaga? Wszystko weryfikuje boisko! Wisła może rozwalić Amicę 3:0, a może przegrać z Górnikiem 0:1. Nie ma nic pewnego, nie ma co zakładać. Trzeba grać, powtarzam grać. A nie walić (czasami pustą) głową w mur.
...i nawet jeśli będzie źle my nigdy nie poddamy się!
|