Wyświetl pojedynczy post
RecordAble
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: SKMK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 21.04.2011, 21:11
A i jeszcze jedno. Po co też piszecie jaki terminarz ma Wisła, a jaki Jaga? Wszystko weryfikuje boisko! Wisła może rozwalić Amicę 3:0, a może przegrać z Górnikiem 0:1. Nie ma nic pewnego, nie ma co zakładać. Trzeba grać, powtarzam grać. A nie walić (czasami pustą) głową w mur.
...i nawet jeśli będzie źle my nigdy nie poddamy się!
Odpowiedz cytując