Wyświetl pojedynczy post
markowywislak
Senior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#447
Stary 21.04.2011, 21:08
1.Z defensywy Chavez dobrze zagrał i nikt mi tu nie powie ze było inaczej!!
2.Rios coś tam mieszał ale nie ma zaangażowania!
3.Zimny prysznic sie przyda!
4.Sam najeżdzam na sobola ale to legenda a dzisiaj oprócz samobója zagrał nawet nawet!
5.WYGRAĆ Z GÓRNIKIEM NIE WAZNE JAK MAJĄ BYĆ 3 PKT.Pózniej na lechie sie spiąć i też wygrać!A mecze z lechem i cracovią mamy NA REYMONTA-ŚWIĄTYNI FUTBOLU i to my DYKTUJEMY WARUNKI!

podsum:najwazniejsze 4 najbliższe mecze!!!JAK WYGRAMY 4 ALBO 3 TO NA LEGIE POJEDZIEMY I PUKNIEMY TĄ łajze
Odpowiedz cytując