Temat
:
[23 kolejka] Śląsk Wrocław - Wisła Kraków ; 21.04.2011 ; 20:00
Wyświetl pojedynczy post
Ave 1906
Senior Member
Od: 11.2010
Offline
#
431
21.04.2011, 21:04
Spokojnie nie zawsze się wygrywa wygraliśmy 11 meczy NIKt nie płakał musiał przyjść ten moment lepiej wcześniej niż np w przedostatniej kolejce
Ave 1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Ave 1906
Znajdź inne posty napisane przez Ave 1906