Wyświetl pojedynczy post
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#420
Stary 21.04.2011, 21:02
Wyjazd do Lubina, Warszawy, Gdanska, gra z Lechem - no piekny terminarz.
Jaga ma ogórków...

Oby to nie była powtórka z zeszłego sezonu, bo bym już nie wytrzymał. Porażki się zdarzają. Nalezy wygrać z Gornikiem i liczyć na remis, porazke Jagi
Cytat:
Nich chłopaki ochłoną, bo za dobrze szło, mi też jest smutno
Ochlonac powinni juz w Kielcach...
Odpowiedz cytując