Wyjazd do Lubina, Warszawy, Gdanska, gra z Lechem - no piekny terminarz.
Jaga ma ogórków...
Oby to nie była powtórka z zeszłego sezonu, bo bym już nie wytrzymał. Porażki się zdarzają. Nalezy wygrać z Gornikiem i liczyć na remis, porazke Jagi
Cytat:
|
Nich chłopaki ochłoną, bo za dobrze szło, mi też jest smutno
|
Ochlonac powinni juz w Kielcach...