Temat
:
[23 kolejka] Śląsk Wrocław - Wisła Kraków ; 21.04.2011 ; 20:00
Wyświetl pojedynczy post
felix
Junior Member
Od: 04.2004
Skąd: z nienacka
Offline
#
419
21.04.2011, 21:02
Nawet się tego wszystkiego nie chce czytać.... Sam płacz... Wszystkich wywalcie z klubu... Ile wy macie lat
W następnym meczu wygramy i będziecie wychwalać pod niebiosa...
Opisom mówię -> NIE!
felix
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do felix
Znajdź inne posty napisane przez felix