Wyświetl pojedynczy post
felix
Junior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: z nienacka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#419
Stary 21.04.2011, 21:02
Nawet się tego wszystkiego nie chce czytać.... Sam płacz... Wszystkich wywalcie z klubu... Ile wy macie lat W następnym meczu wygramy i będziecie wychwalać pod niebiosa...
Opisom mówię -> NIE!
Odpowiedz cytując