Wyświetl pojedynczy post
bouli76
Senior Member
 
 
Od: 07.2010
Skąd: Blackpool UK / Jedrzejow PL

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#404
Stary 21.04.2011, 20:58
leszekm_ napisał(a):Wyświetl post
Ciebie na zbity pysk raczej

Żuraw dał nam prawie sto bramek w lidze, kilka mistrzostw, ważne bramki w pucharach, i choćby grał tak jak gra teraz to należy mu się szacunek
A ja nadal twierdze ze Zuraw nie powinien byc brany pod uwage przy ustalaniu skladu - jest bez formy - nie ma szybkosci i jest poprostu słaby.
Za zasługi to na Powazkach sie lezy a nie gra w pierwszym skladzie druzyny walczacej o mistrzostwo Polski.
Nie mozna przedkladac osobistych sympatii ( i zaslug dla klubu) nad zdrowy rozsadek i dobro druzyny.
"Nikt nie wymaga od was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi.
Ale każdy ma prawo żądać od was ambitnej i nieustępliwej walki.
Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych... podania ręki."
Odpowiedz cytując