Wyświetl pojedynczy post
Wsciekly Pies
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: KrK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#399
Stary 21.04.2011, 20:57
Ale wy jesteście płaczki, po prostu nasi nie umieją atakować ot co, zamiast grać piła kombinacje w trójkącie to próbują robić wrzutki a nie ma kto ich wygrać. A obrona jest taka jaka jest. Więcej akcji z pierwszej piłki.

A wy nie płaczcie. Porażki też są potrzebne
piknik jestem...pozdro dla kumatych... piknikow oczywiscie...
Odpowiedz cytując