Ale wy jesteście płaczki, po prostu nasi nie umieją atakować ot co, zamiast grać piła kombinacje w trójkącie to próbują robić wrzutki a nie ma kto ich wygrać. A obrona jest taka jaka jest. Więcej akcji z pierwszej piłki.
A wy nie płaczcie. Porażki też są potrzebne
