Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#382
Stary 21.04.2011, 20:53
klusek106 napisał(a):Wyświetl post
Niestety taka gra jak Slaska zabija futbol... murwanie pola karnego i czekania na farta, rzygam takim czyms.
Każdy gra jak potrafi. Wypunktowali nas jak frajerów i tyle. I my sami na własne życzenie przegrywany ten mecz. Jedyne co mnie cieszy, że już nikt nie będzie śpiewał "Mistrz, mistrz...", bo to dopiero było żałosne.
Odpowiedz cytując