klusek106 napisał(a):

|
Niestety taka gra jak Slaska zabija futbol... murwanie pola karnego i czekania na farta, rzygam takim czyms.
|
Każdy gra jak potrafi. Wypunktowali nas jak frajerów i tyle. I my sami na własne życzenie przegrywany ten mecz. Jedyne co mnie cieszy, że już nikt nie będzie śpiewał "Mistrz, mistrz...", bo to dopiero było żałosne.