Temat
:
[23 kolejka] Śląsk Wrocław - Wisła Kraków ; 21.04.2011 ; 20:00
Wyświetl pojedynczy post
kono
Member
Od: 12.2007
Offline
#
348
21.04.2011, 20:35
Dobrze jest, Rios wszedł. Eryczka do obrońców zaliczać nie można, raczej jako statystów.
Kirm to niech sobie bączka jeszcze strzeli zanim uderzy.
kono
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kono
Znajdź inne posty napisane przez kono