Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#315
Stary 21.04.2011, 20:26
Sędzia napisał(a):Wyświetl post
Z relacji radiowej wynika, że praktycznie bez przerwy gramy piłką, ale prawie w ogóle nie strzelamy na bramkę.

Wisła ma prawie 80% posiadania piłki
trudno wygrać z takim Śląskiem który robi wszystko by nie grać w piłkę. Stoją w polu karnym i wybijają raz po raz piłkę, nie patrząc nawet gdzie
Cyrk to będzie jak po farcie strzelą 2 bramkę. Nic z tego nie będzie, trudno podać piłkę po ziemi w polu karnym bo tam jest 11 obrońców Śląska. Niech zaczną strzelać z dystansu, może coś po rykoszecie wpadnie. Szkoda tego meczu bo Wisła jest kilkakrotnie lepszą drużyną. Nie grają zle ale trudno się postawić 11 obrońcom Śląska.
Ostatnio edytowane przez aNouc : 21.04.2011 o godz. 20:29.
Odpowiedz cytując