|
Dokładnie. Sivakov dzisiaj sobie dobrze poczyna.
Mnie bardziej irytuje Palijć, ale to nie od dziś. No i Sobol... Widać, ze po tym samobóju chce się zrehabilitować i być może dzięki temu jego gra wygląda lepiej niż ostatnio. Jestem jednak fanką pomysłu wstawiania do pierwszego składu Wilka, ale to może na przyszły sezon, bo w tym się to na pewno nie stanie (nie mówię o przypadkach wypadnięcia Sobola z powodu kontuzji czy kartek).
Pasowałoby kogoś wprowadzić, najlepiej napastnika... Tylko kurde kogo ma Maskaant wpuszczać, skoro dość biednie na tej ławce?! Niby ktoś tam siedzi, ale w praktyce nic z tego nie wychodzi. Byłabym za Riosem, ale przy nim to jest wieczny znak zapytania odkąd przestał grać w pierwszym składzie.
Oby szybciej w drugiej połowie, ze szczęściem i trzeba to kurczę wygrać i pilnować tej przewagi jaką wywalczyliśmy! Choć co do pucharów- to spokojnie. Bardzo spokojnie...
EDIT: No i mamy Żurawia. Oby Maskaant miał nosa jak to się mawia. . .
|