|
Uwzięliście się na tego Sivakova jak kiedyś na Bunozę! Gra bardzo dobrze i stara się jak może!
Jirsak - jak zwykle piłkarz-widmo. Jeden strzał i ze dwa udane zagrania i tyle by tego było na 45 minut.
Sobol - samobój, głupie straty. Było też parę udanych wejść, ale mimo wszystko Wilk byłby bardziej przydany.
Małecki - stara się, ale czasami za bardzo samolubnie gra.
|