Wyświetl pojedynczy post
PANDEM0NIUM
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#284
Stary 21.04.2011, 20:06
Barcelona? Jaka Barcelona? W Barcelonie boczni obrońcy chodzą na bokach jak złoto a u nas? Owszem Cikos i Paljic są ruchliwi ale jakoś tacy drewniani w swoich poczynianiach. Za mało chodzą skrzydłem. Podczas gdy Sobol i Chavez z Jaliensem muszą asekurowac o tyle jedynym sposobem na autobus w polu karnym jest albo robienie przewagi na skrzydłach albo strzały z dystansu.
Wisła grac kur..a mac!
Odpowiedz cytując