cinekw napisał(a):

|
ciekawe na jakiego ch Żurawski? Tak jak piszą wyżej, Rios na atak za Sive żeby przytrzymac piłke, Meliksona cofnać, a Małego na skrzydło..
|
Dokładnie,najlepsze rozwiązanie..Malecki schodzi na prawo całą 1 połowę,Melikson za to schodzi do środka..Rios na atak a Sivakow ławka..koleś odkąd przyszedł do Wisły to w żadnym meczu nie miał choćby jednego dobrego momentu w grze..zwykły przecinak i drewno:/